Registrace

Loudání

Registrace na Loudání probíhá online přesně od čtvrtka 11.11.2021 11:11:11. Je možné se regisrtovat až do samotného startu Loudání.

Registrace nezajišťuje místo na startu, je nutné se navíc kvalifikovat, viz podmínky kvalifikace. Limit startujících je 60.

Registrace je povinná pro všechny, tedy i pro jakékoliv Loudaly, kteří si myslí, že mají zajištěný start díky například historickému pořadí nebo pořadateli udělenou divokou kartou (divočák).

Úspěšné přijetí registrace bude potvrzeno emailem. Pro stanovení času zaslání registrace platí první zaslání. Ti, co provedou registraci před začátkem registrace budou zařazeni na konec náhradníků (ale mohou se účastnit kvalifikačních soutěží v plném rozsahu).

Spirála

Registrace na Spirálu probíhá kdykoliv nebo současně při registraci na Loudání. Je možné se registrovat až do samotného startu Spirály.

Samotná registrace stačí pro to, aby byl závod zpřístupňen v aplikaci MapCatch v stanovanený termín. Nutné je použít stejný email jako v MapCatch. Pokud potřebujete v MapCatch email změnit, je to možné, dejte nám poznámku do vzkazu.

Na Spirálu není stanoven limit startujících. Pokud uvidíme, že si závod aktivovalo příliš Loudalů, ztížíme trať na poslední chvíli natolik, aby do cíle dojelo tak akorát 😈.

Společný formulář

  • Spirála 2021
  • Loudání 2022