Registrace

Loudání

Registrace na Loudání probíhá online přesně od čtvrtka 11.11.2022 11:11:11. Čím více se registrovaný blíží tomuto času po jeho uplynutí, tím výše je v pořadí, které které mu může umožnit účast po jinak kvalifikovaných loudalech. Je možné se registrovat až do samotného startu Loudání.

Registrace nezajišťuje místo na startu, je nutné se navíc kvalifikovat, viz podmínky kvalifikace. Limit startujících je 60.

Registrace je povinná pro všechny, tedy i pro jakékoliv Loudaly, kteří si myslí, že mají zajištěný start díky například historickému pořadí nebo pořadateli udělenou divokou kartou (divočák).

Úspěšné přijetí registrace bude potvrzeno emailem. Pro stanovení času zaslání registrace platí první zaslání. Ti, co provedou registraci před začátkem registrace budou zařazeni na konec náhradníků (ale mohou se účastnit kvalifikačních soutěží v plném rozsahu).

Spirála – tajný závod (jedna z kvalifikačních možností na Loudání)

Registrace na Spirálu probíhá kdykoliv nebo současně při registraci na Loudání. Je možné se registrovat až do samotného startu Spirály.

Samotná registrace stačí pro to, aby byl závod zpřístupňen v aplikaci MapCatch v stanovanený termín. Nutné je použít stejný email jako v MapCatch. Pokud potřebujete v MapCatch email změnit, je to možné, dejte nám poznámku do vzkazu.

Na Spirálu není stanoven limit startujících. Pokud uvidíme, že si závod aktivovalo příliš Loudalů, ztížíme trať na poslední chvíli natolik, aby do cíle dojelo tak akorát 😈.

Společný formulář registrace

  • Spirála 2022
  • Loudání 2023